Široký výběr

Také rozmanitost je známkou kvality. U firmy VEKA byl odjakživa kladen velký důraz na to, aby všechny systémy pro okna, balkonové, vchodové či posuvné dveře byly navzájem kompatibilní. Díky této vlastnosti mohou výrobci oken svým zákazníkům tzv. „z jedné ruky“ nabídnout viditelnou a hmatatelnou kvalitu VEKA pro celý dům, včetně moderního řešení v oblasti stínící a roletové techniky.

Kromě toho naše nabídka zahrnuje také více než 1.000 přídavných profilů, které zaručují správné a odborné provedení všech prací. Nabídku pro výrobce oken doplňuje rozsáhlý barevný program: k dodání nabízíme více než 50 dekorů nejrůznějších barev a odstínů. I po této stránce přínášejí silnější stěny profiů VEKA třídy A svá pozitiva, neboť i u tmavých odstínů bez problémů odolávají intenzivnějšímu ohřívání slunečními paprsky.

Dekory z nového programu VEKA SPECTRAL, který nabízí VEKA Technologie Service GmbH, tuto barevnou nabídku ještě zdokonalují a posouvají ji až k hranici dokonalosti. Aby byla firma VEKA schopna tuto nezaměnitelnou úroveň kvality udržet a vyhovět stále rostoucím a náročnějším požadavkům trhu, investuje do výzkumu a vývoje, a tím i do budoucnosti produktů a silné pozice partnerů firmy VEKA na trhu.

 

 

Rozmanitost

« zpětzpět na náhledyvíce »