VEKA – Kvalitní profil

Právní upozornění

Vydal:

VEKA AG
Dieselstraße 8
D-48324 Sendenhorst
 

Telefon:    +49 (0) 2526 29-0
Fax: +49 (0) 2526 29-3710
E-Mail: info@veka.com
Internet: www.veka.com


Představenstvo: Andreas Hartleif (předseda), Dr. Andreas W. Hillebrand (místopředseda), Bonifatius Eichwald, Elke Hartleif, Dr. Werner Schuler

Předseda dozorčí rady: Ulrich Weimer

Sídlo společnosti: Sendenhorst

OR: při obchodním soudu v Münsteru, vložka HRB 8282

DIČ podle § 27a německého Zákona o dani z obratu: DE 123995034

Copyright © 2004
Všechna práva vyhrazena.

Všechny údaje na této stránce/doméně jsou chráněny autorským právem a nesmějí být použity bez souhlasu držitele těchto práv. Odkazy na tento web se smějí použít pouze na hlavní stránce, reprodukovat obsažené informace – s výjimkou tiskových zpráv a v nich uváděných dat a obrazů – na jiných webových stránkách nebo v médiích není dovoleno.

E-Mail: info@veka.com

Ochrana dat

Se všemi údaji přijatými a zpracovanými v rámci této online nabídky bude zacházeno důvěrně v souladu s § 5 BDSG (Spolkový zákon na ochranu dat) a nebudou předávány třetím osobám. Údaje budou využívány pouze pro zpracování Vaší poptávky. Zaznamenáváme si z jaké domény přicházejí návštěvníci naší webové stránky. Tyto údaje také vyhodnocujeme, abychom rozpoznali trendy a mohli vypracovat statistiky, ale poté údaje opět mažeme. Tato stránka používá „cookies“. V některých oblastech se užívají „Active X Controls“. Tato webová stránka obsahuje odkazy na jiné webové stránky. Vlastník práv této stránky není zodpovědný za ustanovení o ochraně dat nebo obsah těchto webových stránek. Pokud máte otázky nebo komentáře k praktikování naší ochrany dat, kontaktujte nás prosím na webmaster@fenster-infoline.de.

» mehr