Nejlepší kvalita – nejen u nabízených profilů

Firma VEKA je již dlouhou dobu známá jako dodavatel systémů s nejvyššími standardy kvality. Toto tvrzení opakovaně potvrzuje celá řada národních a mezinárodních certifikátů od různých nezávislých zkušeben. Kvalitu značky VEKA však kromě technických vlastností profilů tvoří i mnoho dalších aspektů:

 

 • Kvalitní testované profily
  Profilové systémy VEKA jsou vyráběny v Německu a odpovídají nejvyšší evropské normě třídy A (DIN EN 12608). Jejich obzvlášť silné stěny o tloušťce 3 mm poskytují rozhodující plus zaručují bezpečnou výrobu oken s dlouhou životností a vynikající tepelnou i protihlukovou izolací.

 

 • Rozmanitost systémů
  Firma VEKA nabízí široký sortiment profilových systémů pro okna, domovní a posuvné dveře v různých designových řadách, doplněných o rozsáhlou nabídku přídavných profilů a doplňků pro téměř všechny v Německu bežné montážní situace pro zabudování výrobku.

 

 • Velký výběr barev s krátkou dodací lhůtou
  Více než 50 variant vzhledu povrchu v atraktivních barvách či dekorech dřeva jsme od začátku roku 2015 rozšířili o další dekory z nového programu VEKA SPECTRAL.

 

 • Spolehlivost dodávek
  Naše bežné skladové zásoby s více než 18.000 t profilů na skladovací ploše přes 36.000 m² zaručujíí spolehlivost našich dodávek i po dobu hlavní sezóny ve stavebnictví.

 

 • Recyklace
  Divize VEKA Umwelttechnik poskytuje vyzrálou technologickou koncepci recyklace v jednom z nejmodernějších recyklačních zařízení v Evropě pro kompletní plastová okna a dveře.

 

 • Podpora výroby a servisní služby
  Pomocí komplexního plánování Vás jako partnera firmy VEKA podpoříme nejen při optimalizaci vašeho výrobního závodu a výrobních procesů, ale i při realizaci moderních konceptů výroby s automaticky řízeními stroji či nabídkou široké škály servisních služeb.

 

 • Partnerství
  Obzvlášť velký důraz klademe na partnerskou spolupráci a dlouhodobé stabilní obchodní vztahy.

 

7 hvězd

« zpětzpět na náhledyvíce »