Lepší výkonnost – díky technickým vlastnostem, splňující požadavky budoucnosti

Plastové okno musí prokazovat svou funkčnost při každodenním používání. Jedním z rozhodujících faktorů je při tom kvalita profilů, přičemž pouze nejvyšší kvalita nabízí naprostou jistotu do budoucna.

Stále větší křídla a těžká trojskla lze v dnešní době považovat za standard. Profily, kování, ale i hotová okna jsou tak vystaveny stále většímu mechanickému zatížení. A aby se vyhovělo zákonem stanoveným cílům ochrany klimatu a životního prostředí, vzrůstají také požadavky na celkovou životnost stavebních prvků.

Výsledky testů produktů VEKA jasně prokazují, že silnější tloušťky stěn sebou přinášejí větší stabilitu a pevnost – což se odráží ve vyšší bezpečnosti při výrobě, zpracování a montáži. Nejvyšší prioritu má však funkčnost celé konstrukce. To je také důvod, proč se například systém SOFTLINE 82 testuje podstatně přísněji, než požadují předpisy.

Jako partner firmy VEKA tak získáváte produkt, kterému lze důvěřovat, a na který se můžete v praxi kdykoliv spolehnout. To vše sebou přínáší nejen rychlejší a hospodárnější výrobu či montáž, ale i méně reklamací a vadných výrobků.

 

» Více informací o produktu SOFTLINE 82

« zpětzpět na náhledyvíce »